| mariaWoW a întrebat:

Sunt din Timisoara si vreau sa merg la cinema city. Daca iau de acolo biletele fara sa mai fac rezervarea pe comp e mai scump nu?

Răspuns Câştigător
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Pretul e acelasi. Daca iti faci rezervare nu risti ca altcineva sa iti ocupe locul, atata tot.

3 răspunsuri:
| byeddy a răspuns:

Tot acolo esti.Doar ai grija sa mai prinzi loc daca nu iti faci o mica rezervare.

| ward2010 a răspuns:

E acelasi pret

| Byu991 a răspuns:

Pretul este acelasi, singura diferenta este ca atunci cand iti faci rezervare iti poti alege din timp locul preferat.