| Gavrilita_Raisa_1966 a întrebat:

Sunt implicata intr-o activitate de prezentare a diabetului copiilor. Va rog sa ma ajutati sa gasesc un anumit episod din serialul pentru copii "Arthur" (se deruleaza la Minimax): cand la gradinita lui DW, sora lui Arthur, vine o fata noua care are diabet. Fata trebuie sa ia mai multe gustari adaugatoare. DW crede ca fata sufera de o boala care nu ii permite sa alerge, chestii de genul, si inca si ii face carduri in care ii ureaza sa se faca bine. Apoi afla ce este diabetul. Ma puteti ajuta sa gasesc acel episod?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, asta implica cautatul pe internet multe ore si noi exact nu stim ce trebuie cautat, deci, va invitam sa mergeti pe Youtube sa cautati filmul respectiv si sa-l vizionati pana dati de secventade care aveti nevoie.
O alta varianta este sa va adresati unui profesionist care v-ar pute aajuta contra cost, binenteles.