| anamaria2200 a întrebat:

Sunt obsedata de serialul Jumong. Vreau sa plec in coreea când ma fac mai mare si sa il întâlnesc pe actorul care il joaca, vreau sa ma imbratiseze. imi vine sa plang când ma gândesc ca s-a terminat serialul si acum ma uit la alt serial care e continuarea lui. sunt deprimata când ies afara si imi vine sa plang tot timpul... ma ajutati va rog?

9 răspunsuri:
| Totenn a răspuns:

Serios? laughing e doar un film ce dracu. cum sa te duci in coreea pentru un actor.
Maturizeaza-te

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai mai mult de 12 ani asa e?

| darrio2007 a răspuns:

Cum ai vrea sa te ajutam? Sa donam bani pentru biletul de avion? Te vei maturiza peste cativa ani si nu ai sa mai gandesti asa.

| SweetChild1 a răspuns:

Și eu vreau să mă întâlnesc cu James Hetfield și să cânt în concert cu el...dar să fim serioși. Ce naiba, cum să plângi pentru asta. Peste cel mult 2 ani vei fi înnebunită după alt actor și ce, o să plângi și atunci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti treaca dorul de actor si vei avea mootiv sa plangi mai tarziu cand iti vei da seama ca nu ai bani nici sa platesti metroul pan la gara.laughing Ala adevarat motiv.

| anamaria2200 explică (pentru suntserios):

15 chiar

| Lovedreamsnopeoeple a răspuns:

Cati ani ai? Poate fi de la varsta.Si eu eram obsedata de un actor cand eram mica

| Lovedreamsnopeoeple a răspuns (pentru anamaria2200):

Daca are asa mare influenta asupra ta este mai bine sa nu te mai uiti... Stiu ca este greu, dar daca nu faci asta, peste 2 ani sunt sigura ca va trece. Este ceva obisnuit.