| FrumoasaTa a întrebat:

Sunt sigura ca cineva dintre voi a privit zilele acestea "Happy Hour". Bunica azi imi povestea ca cu doua zile in urma la "Happy Hour" a fost o scena amuzanta.Cica au venit nu stiu ce cintarete sau dansatoare (un grup) si erau in rochite scurte.Si Maruta tot se ducea si i le tragea in jos.Din pacate eu nu am vazut si mi-as dori foarte mult.Cine stie cum pot vedea emisiunea de atunci online?

2 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

A fost daniela gyorfi cu dansatoarele eihappy da video nu il gasesc o sa il mai cauthappy

| DalyDanyOana a răspuns:

O poti vedea pe internet..sau siteul happyhour.ro..si scri..sceneta pacatoasa
..ar trebui sa-ti dea ..si eu am cautat dar de abia am gasit. sper sa te descurci..multh noroc!happy