| wolder a întrebat:

The Grudge - pareri?
Un alt film horror CU ADEVARAT DE GROAZA / INTERESANT?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Grudge nu imi place deloc!
Pur si simplu e prea ingrozitor.
Eu iti recomand Insidious
Uite si trailerul ---> http://www.youtube.com/watch?v=hf0FJW6Hp_0
Crede-ma o sa iti placa filmul e super frumos! chiar merita vazut!

| wolder explică (pentru OnuOnulică):

Prea ingrozitor?
Nu ma ingrozit NICI MACAR PUTIN laughing

| Nanami利 a răspuns:

The grudge mi s-a parut groaznic.Nu mi s-a parut ca e cel mai horror film, nu m-am speriat deloc.Mie mi-a placut mai mult evil dead, wrong turn 5, hatchet, etc...

| Moora123 a răspuns:

Ce am vazut...

Mama, mi-a placut foarte mult.
A mai fost unul cu o fetita posedata, nu imi amintesc cum se cheama.

| nucaraata a răspuns:

Ha, vrei sa te sperii de-a binelea? Uite-te la The Counjering si o sa fii de-a dreptul socatawinking Funda? puppy dog eyes

| nucaraata a răspuns:

Ha, vrei sa te sperii de-a binelea? Uite-te la The Counjering si o sa fii de-a dreptul socata Funda? puppy dog eyes

| Nykol2804 a răspuns:

Screeam
Orphan
Room 1408
House of Wax
The Eye
Friday the 13th
One Missed Call
My Bloody Valentine
Wrong turn(1, 2,3, 4...)

| Jojo2000 a răspuns:

Pai te poti uita la The Wicked ( la inceput nu e cine stie ce dar merge); mai este si The possesion( ma scuzi daca am scris gresit laughing ) si am mai vazut si Drag me to Hell e foarte interesantwinking

| ChryssIoana06 a răspuns:

1. Noaptea mortilor vii
2. Taramul mortilor
3. Papusa Chucky
4. Inregistrare 2
Sper ca o sa iti placa. Vizionare placuta!