| Eusunttu a întrebat:

The vampire diaries este difuzat si la tv?happyfunda

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu,nu este, inca nu se stie sigur dar s-ar putea.

| MasterGoldX a răspuns:

Nu, nu e; dar poti sa-l vezi online pe sit-ul peteava.ro; cauti the vampire diaries 01x01, the vampire diaries 01x02... the vampire diaries 01x22, the vampire diaries 02x01, the vampire diaries 02x02... the vampire diaries 02x22.

| yonutz1 a răspuns:

Nu, nu este.

| LittleGirl_8468 a răspuns:

Eu ma mir cum de au reusit astia de la ProTv sa difuzeze Twilight [dupa 3 ani de zilee rolling eyes]. Asa ca. aveti de asteptat pana sa se difuzeze.

| lavynyutza11 a răspuns:

Nu este din pacate:( dar il poti viziona pe www.peteava.ro :)

| Eusunttu explică:

Pai daca este atunci pe ce program e si cand?