| silviu2k1 a întrebat:

Știe careva daca va apărea continuarea la "I am number four(2011)...daca va mai apărea vreun film in seriasaddivergent, insurgent și allegiant?) Și dacă sunt șanse să apară trei metri deasupra cerului 3? .....Va rog mult sa mă ajutați!

Răspuns Câştigător
| mihaihai a răspuns:

Ar trebui sa apara anul acesta la divergent

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu o sa mai apara continuare la nici unul dintre ele.

| Lostlyric a răspuns:

Filmele Divergent, Insurgent si Allegiant au fost ecranizari ale trilogiei "Divergent", scrise de Veronica Roth. Urmarind logica, acestea ar trebui sa fie toate, fara vreo continuare.

| CristinaMatei97 a răspuns:

La divergent stiu ca trebuia sa apara partea a IV-a încă din 2016, dar nu a mai apărut. Și eu aștept cu nearabdare, trebuie sa apara!