| Cduncfujndf a întrebat:

Știe cineva câte episoade are sezonul 5 din Gotham(2014)? Dau fundă!
Până acum pe aplicația de văzut filme pe care o am, sezonul 5 are 12 episoade. Dar am văzut că majoritatea sezoaneleor am 22 de episoade.
Serialul este terminat? Episoadul 12 din sezonul 5, este ultimul? Sau mai urmează să apară episoade sau sezoane?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

12 are. Puteai sa scrii pur si simplu pe google sau sa cauti pe IMDB (pe site-ul asta gasesti info despre toate filmele/serialele existente)
https://www.imdb.com/title/tt3749900/episodes?season=5&ref_=tt_eps_sn_5

| Cduncfujndf explică (pentru Sn4k3):

Am încercat să caut pe net dar nu eram sigură, pentru că episodul 12 din sezonul 5 se numește The Beginning. Tradus în română însemnă " Începutul". Și titlul ăsta mă face să mă gândesc că o să mai urmeze ceva. Poate un sezon nou, un alt serial sau un film.