| Cristina2316 a întrebat:

Știe cineva cum îl cheamă pe Vladimir in realitate din serialul iubiri secrete sezonul 5 de pe prima tv?

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E un secret laughing
Pe bune, nu am reusit sa gasesc nicaieri pe net. Cred ca singura solutie e sa ii dai mesaj pe Instagram sau Facebook unui actor de acolo (de ex tipului ala care are canalul de Youtube backpackyourlife sau ceva de genul, el a avut un rol principal parca) si sa il intrebi, mai mult ca sigur isi aduce aminte.

| Cristina2316 explică (pentru Bondarel99):

Mulțumesc frumos pentru răspuns!
Chiar ca e un secret, nici eu n-am găsit nimic laughing

Răspuns utilizator avertizat