| Legion7X a întrebat:

Știe cineva cum se chiamă un film de groază pe care l-am văzut mai demult dar doar câteva secvențe nu însă complet despre anumite persoane care din ce îmi aduc eu aminte renovau o fabrică părăsită sau reparau ceva pe acolo fiind îmbrăcați în niște salopete albe ca cele de la abator și parcă în timp ce lucrau unul dintre lucrători a început să audă voci în cap încontinu ca să-și omoare colegi într-un mod foarte groaznic.
Și anume, sculele care erau prin preajmă în acea fabrică atribuite pentru reparație, drujbă, ciocan, șurubelniță, erau folosite drept unelte de decapitare, scoatere ochi, tăiere picioare, șmd la îndemnul unei voci demonice care șoptea în capul lui Gordon omoară omoară omoară.
Însă nimeni nu știa că în acea fabrică avusese loc cândva ritualuri satanice sau sacrificii pentru invocarea spiritelor sau a celui rău?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Session 9 (2001)
https://www.cinemagia.ro/filme/session-9-24021/