| AndrusLFC a întrebat:

Știe cineva cum se numeste emisiunea aceea veche ce aparea pe MTV stiu ca era un Batran cu barba dar numai stiu exact cu ce era, dar stiu ca ma uitam in fiecare seara cred

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Zen master rolling on the floor numai asta auzeam în emisiune dar nu știu sigur dacă se numește asa ori românașii asa au denumit-o.

| aXy99 a răspuns:

Ai omis cel mai important detaliu: continutul. Despre ce era vorba in emisiune?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru aXy99):

Cred ca stiu despre ce vorbeste. Era o emisiune cu un tip cu barba lunga alba (japonez parca dar vorbea in engleza-japoneza) si ii punea pe unii sa faca tot felul de chestii periculoase sau sa manance lucruri scarboase. Chiar nu mai stiu cum se numeste, am incercat sa caut pe google dar nimic...

| aXy99 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Chiar nu stiu. Ce descrii tu seamana cu Fear Factor.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru aXy99):

Stai ca nu cautasem bine. Uite un articol cu cica cele mai proaste emisiuni de la MTV si spune de emisiunea aia, se numeste Fist of Zen
http://www.metalhead.ro/......v-aid78472

Acum mi-am adus aminte ca ma uitam la toate episoadele cu Tila Tequila :))

| aXy99 a răspuns (pentru Furnicuta000):

N-am auzit de ea.

Dar in ce articol ai mai gasit-o..."Cele mai proaste emisiuni de la MTV" rolling on the floor

| Furnicuta000 a răspuns (pentru aXy99):

Am cautat pe google "mtv emisiuni vechi" si articolul ala era primul lucru care a aparut laughing