| Denisa248888 a întrebat:

Știe cineva unde pot găsi Toate episoadele din "Bona mea e un vampir"? Chiar aș vrea să revăd serialul. Peste tot gasesc doar pana la episodul 13, desi am vazut si episodul 25 partea 1. Sau daca are cineva DvD să mă anunte. Chiar vreau sa revad serialul,V-as fi foarte recunoscator, Va rog!

Răspuns Câştigător
| WalkerAW a răspuns:

Nu stiu, cauta pe siteul oficial(www.bonameaeunvampir.ro)sau pe www.disneychanel.com la sectiunea BONA MEA E UN VAMPIR sau poti cauta direct pe net
FUNDA?

| Denisa248888 explică (pentru WalkerAW):

Mersi frumos! Primesti funda =)

| Denisa248888 explică (pentru Denisa248888):

Dar,primul link nu merge. poti sa-mi dai altul? sau inca odata acelasi?