| Panaite_Andra_1996 a întrebat:

Tin minte ca era un film pe protv acum ceva timp in care erau niste fete pe o insula si au inceput sa dispara toate pe rand pana cand au mai ramas doar 2 (tin minte ca pe una din ele o chema Reagan-:?) si au venit niste prieteni sa le caute si mai era un tip acolo pe insula cu ele care dupa ce le lua facea un X pe pozele lor cam atat tin minte stie cineva?

mai tin minte ca pe fetele alea le chema Karina, Regan, Nicole, Isabelle, Linette sau ceva se genuu thinking

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai încercăm, important e să-l găsești...
Vezi și Coșmarul din Caraibe (Stranded), 2006
http://www.cinemagia.ro/filme/stranded-cosmarul-din-caraibe-24136/
Cred că acesta e... Vezi personajele: Regan, Carina, Nicole etc. Vizionare plăcută.

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Captivi pe insula terorii (Fear Island), 2009
http://www.cinemagia.ro/filme/fear-island-590755/
Pe Pro Cinema a fost... Pe una dintre fete, o chema Megan, nu Reagan.