| Bogdan_Gabriele_1990 a întrebat:

Tin minte de cand eram mic ca am vazut la TV un desen (sau episod din desen) in care era pe fundal la un moment dat refrenul melodiei Another Brick in the Wall de la Pink Floyd. Tin minte ca era un episod pe o tematica intunecata, culorile erau inchise si cred ca erau personaje care mergeau intr-o linie lunga. Isi aduce cineva aminte de asa ceva? Stiti cum se numea desenul?

2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Eu tin minte asta la videoclipul melodiei

| Bogdan_Gabriele_1990 explică (pentru oz_1736):

Hmmm, nu cred ca ar difuza asta pe TV la un post de desene. Stiu sigur ca era animat, nu filmat.