| Ravi880 a întrebat:

Știți când apare filmul de animație Rio 3? Cel cu papagalii albaștri?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Se spune ca intre Rio si Rio 2 a fost o perioada de 3 ani distanta. Se speculeaza ca Rio 3 va fi lansat in 2019, dar unele voci sustin ca filmul nu se va vedea mai devreme de 2021 - 2022 (o sursa ar fi dat exact data lansarii: 24 aprilie 2022 - dar e putin probabil sa se respecte termenul).
In concluzie, nu cred ca Rio 3 va aparea anul acesta.

| Geaninapink99 a răspuns:

Inca nu se stie. Nu s au inceput nici la desenarea personajelor. Va mai dura ceva