| PumpkinDoll a întrebat:

Tocmai ce am vazut "Joker",acum vorbind de finalul filmului, ar trebui sa ne asteptam la "Batman" in 2020?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai o sa apara un film cu Batman, rol ce o sa fie jucat de Robert Pattinson (actorul din The Twilight Saga).
Dar legat de filmul Joker... partea cu Batman si cu Bruce a fost mai mult doar asa, de umplutura. Povestea lui nu este chiar asa. Cel mai bun film cu Batman a fost dupa parerea mea, The Dark Knight (2008), iar in filmul antecedent se spune povestea lui si se axeaza doar pe el mai mult.

Deci posibil ca ce o sa apara acum o sa fie tot un fel de remake dupa acest caracter, insa mai multe despre el nu cred ca o sa se spuna fata de ce a fost pana acum. O sa apara probabil alte idei deplasate.

| Sn4k3 a răspuns:

Film cu Batman o sa apara pe 25 iunie 2021 si nu pare sa aiba treaca cu Joker.

| Dismally a răspuns:

Poate la Joker 2, Joker 3 eventual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joker un super movie ce reflecta societatea in care traim si ignoranta oamenilor sper ca va fi nominalizat acest film in februarie. best movie ever

| KLiNK a răspuns:

Întreaga poveste a lui Batman a apărut în filmul Batman Begins al lui Chrirstopher Nolan. De fapt sunt 3 filme mari și tari. Dar Batman Begins spune povestea lui Batman încă de la început. Nu cred că mai este nevoie în 2020 de încă un film de genul. Trilogia aia a cuprins cam tot. Chiar dacă se va lansa un film de genul, va fi foarte greu să se ridice la standardele lui Nolan.