| DeeaSpoof a întrebat:

Top 10 filme horror/comedii. Cele mai bune primesc

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Buna! Sunt putine filme horror care chiar m-au speriat, uite o lista cu preferatele mele:
The Exorcist (1973), Exorcist: The Beginning (2004), The Exorcism of Emily Rose (2005), Shutter (2004), 28 Weeks Later (2007), Martyrs (2008), Orphan (2009), The Ring (ambele), The Grudge (seria), The Blair Witch Project (ambele), The Omen (seria), Dead Silence (2007), [Rec] (ambele), The Others (2001), The Haunting in Connecticut (2009), Paranornal Activity (ambele), The Hills Have Eyes (ambele), Odision (1999), The Texas Chain Saw Massacre (1974), The Devil's Rejects (2005), Hostel (2005), Suspiria (1977), 1408 (2007), Dark Water (2005), Thir13en Ghosts (2001), Jeepers Creepers (2001)
Cat despre comedii, Monty Python and the Holy Grail (1975), Monty Python's Life of Brian (1979), Dumb & Dumber (1994), Austin Powers (seria), Harold & Kumar Go to White Castle (2004), Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008), Rat Race (2001), EuroTrip (2004), Road Trip (2000), Boat Trip (2002), Sex Drive (2008), Sex is Zero (2002), The New Guy (2002), Accepted (2006), Role Models (2008), Superbad (2007),The Hangover (seria), Due Date (2010), Van Wilder (seria), Miss March (2009), American Pie (seria), Scary Movie (seria).
Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| artseeker a răspuns:

1.Grudge (horror)
2.Grudge 2
3.Grudge 3
4.The cube(horror)
5.The girl next door (comedie)
6.Eurotrip - asta e chiar foarte tare (comedie)
7.My Sassy Girl- un fel de comedie, ador filmulove struck
8.Bad Teacher(comedie)
9.The hunting of Winchester House (horror)
10.The last exorcism (horror)
spor la vizionat!:*

| Iubitzica33 a răspuns:

Bunaaa...
uite cauta pe vplay pe colectii mastes of horror acolo dai si ii un film cu 2 sezoane si cu mai multe episoade is supper terri
eu cu o prietena ne-am uitat la miezul noptii si ne-am ras la filmu ala de ne rupeam in doualaughing))
ca dupa ce l-am vazut tot ziceam ca iti mananc matele sau iti mananc picioru sau ma duc la magazin dupa o inghetata o sa vezi cauta un episod cu inghetata la inceput zice "i screem, you screem, alll scream "si dupa aia apare un copil cu tatasu si taicaso nu vrea sa manance inghetata ca ii blestemata ca fiecare copil daca mananca o inghetata teoretic il mananca pe taicaso o sa intelegi tu despre ca ii vorba dupa ce te uiti acum ti se pare prostesc