| combativul a întrebat:

Tot vad pe net GoT in sus GoT in jos, merita asa mult serialul acesta? Am vazut 2 episoade din el, m-a plictisit enorm

7 răspunsuri:
| CosminCD a răspuns:

Mie mi-a placut abia dupa vreo 6-7 episoade. Personajele le vei intelege abia prin sezonul 3. In fine, e alegerea ta. Nu e pe gustul tuturor.

| combativul explică:

Concluzia, nu ma uit!

| Anaandreea11 a răspuns:

Merita din toate punctele de vedere și nu cum zice cel din comentarii cum ca ar trebui sa nu privești ultimul sezon. pai și atunci de ce sa vezi un serial dacă nu ii afli sfârșitul? Ultimul sezon sa zicem ca a fost putin tras de par dar imposibil sa nu te lase fără nicio emoție
PS: și mie mi s-au părut meh primele episoade, tot am continuat sa ma uit pana m-a prins rau de tot

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Anaandreea11):

GoT e ca o gagica super buna care se da greu bagata in pat, apoi te **** de iti ies ochii ca la melc, ca intr-un final sa iti infinga o seringa in p3nis si sa te ia la palme. Ceva de genul asta. De aia ii inteleg perfect pe cei care recomanda sa nu vezi ultimul sezon. happy

| Maxim_Romulus_1975 a răspuns:

Tinand cont de finalul pe care l-a avut azi dimineata mai bine nu. Primele 2 episoade sunt plictisitoare pana ce cunosti marea majoritate a personajelor si intri in povestea Game of Thrones, daca vrei sa urmaresti serialul iti recomand sa o faci pana in ultimul sezon(8) si sa pui punct cu sezonul 7. Ultimul sezon a iesit oribil dupa parerea mea, marea majoritate a personajelor au fost distruse, iar deciziile acestora au fost sa zicem nepotrivite.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Maxim_Romulus_1975):

Poate omului ii plac comediile cu liceeni si alea cu negri, iar intrigile gen GoT sunt prea plictisitoare pentru el. In alta ordine de idei, iti dau dreptate. Ultimul episod a fost magistral de prost scris, asta ca sa nu discutam de strategia militara de debili folosita de oameni in bataia cu armata de undead...

| Adry05 a răspuns (pentru Maxim_Romulus_1975):

Daaaa, dezamagire totala sezonul 8, parca nici nu mai privesc la fel serialu din cauza sfarsitului... Cea mai importanta parte si ei isi bat joc efectiv.