| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

TPU caut si eu episodul din Trasniti in Nato daca il stie cineva, "Venea mama lui Trasca in unitate si se intalnea cu Marlanu iar Marlanul credea ca tatal lui Trasca lucreaca la Guvern parca dar el era zugrav (iar Marlanul il tinea numai in puf pe Trasca) ma poate ajuta cineva sa gasesc episodul?

Răspuns Câştigător
| onutzadeea a răspuns:

Am găsit episodul cu tatăl lui Trașcă. Este vorba despre episodul nr. 45 din sezonul 5. Se intitulează "căsătorie europeană". Uite aici link-ul de pe YouTube: https://youtu.be/TpoW52fLwf4

| onutzadeea a răspuns (pentru onutzadeea):

Sau un al 2-lea link de YouTube e acesta: https://youtu.be/dPQ3ALiqCLY. Dar tot pe primul ți-l recomand, că e în format full HD.

9 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Nu vrei sa iti cautam si episoade din "ochii din umbra" sau "Schimb de mame"? Vad ca te uiti doar la mizerii d-astea romanesti. Wow.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat la toate si nu-mi amintesc.
Sigur tatal lui Trasca?

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru anonim_4396):

Aparea mama lu trasca in episod si vorbea cu marlanul si din vorba aia marlanul credea ca tatal lui trasca lucra la guvern parca dar nu ii zisase ca lucreaza ca zugrav si atunci marlanul il tinea in puf pe trasca ca el credea ca e ceva rang inalt ( creca intre sez 6 si 8 e episodul dar nu stiu care

| vodami92 a răspuns:

Stiati ca trasnitii a rulat de fapt pe pro tv! dar se numea tot inainte! si erau tot soldati! toni ionescu era tarlan orlando! grig chiroiu era cucu marin! bogdan dumitrescu era orbete ilarie! dan burghelea era jan fane teaca! constantin zamfirescu era tolboase costel! anca lupu era alina fasole! george stancu era seful colonel! raluca guslicov era sefa colonelului! cam asta era distributia! nu mi-a venit sa cred cand am vazut ca a inceput de la pro tv chestia asta! ori uitasem! nici eu n-am inghitit serialul asta! dar trebuie sa recunosc ca e interesant! eu stiam ca de la prima tv! incepuse totul! dar nu e asa! deci tampenia asta a rulat de la inceput pe pro tv!

| onutzadeea a răspuns (pentru vodami92):

Cum să nu știu? Am găsit și pe YouTube un episod. Uite aici link-ul!
https://youtu.be/qI9MvBM_kH4

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru onutzadeea):

Nu este el episodul

| onutzadeea a răspuns (pentru Balicescu_Alex_1997):

Dacă te uitai mai atent observai că am răspuns la întrebarea lui vodami92, nu 1la întrebarea ta.

| Elan a răspuns:

Uita-te pe Wiki la numele tuturor episoadelor!