| nlk a întrebat:

TPU ce filme Horror/Thriller stitii vreau sa fie de groaza rau Funda pentru cele mai tari filme Horror/Thriller pe care le-ati vazut voi Funda happy big grin funda.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Alysée a răspuns:

Wrong turn1234, exorcism of emily rose,stigmata si dorian gray-nu sunt forte de groaza dar sigur o sati placa, case 39, drag me to hell, silent hill.nu neaparat ca mau speriat ca nu ma sperii eu de la un film dar miau placutsi ti le recomand.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

The grudge 1, 2, wrong turn 1(f f f de groaza) 2, 3, 4, last weekend, madness, si si si aste e super `I spit on your grave `

| dellyutzaaa123 a răspuns:

Pai pe acest site gasesti orice film de groaza vrei dar eu ti-l recomand din cate am vazut pe Eaters:) http://www.cinemaxy.com/browse-Filme-Groaza-Online-videos-1-date.html Funda :)?

| RaZoR2 a răspuns:

Hostel,ciupacabra si daca vrei multe intra pe www.cinemax.ro si dai la filme de groaza

| aidytza79 a răspuns:

Ce mai de groaza film se numeste : HOUSE OF WAX!
SA nu te uiti la el daca ai probleme cu inima.E super horror!
Il recomand ca film de super groaza!

| claudya977 a răspuns:

The grudge