| Ionut659 a întrebat:

TPU îmi puteți recomanda niște animeuri cu acțiune care să nu te plictisească? M-am mai uitat la câteva animeuri:
Inazuma Eleven
Avatar aang (nu cred că e anime 100% dar nu mă judecați, sunt la început)
Și încă câteva la care le-am uitat numele.

Răspuns Câştigător
| ioana3432B a răspuns:

Attack on titan, Fairy tale, One punch man, Dr Stone, Hunter x Hunter...

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Elfen Lied

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sa incepi cu Hunter x Hunter din lista pe care ti-a recomandat-o Ioana, dar sa vezi varianta din 2011, este mai bine desenat, cel mai tare anime ever, parerea mea personala.

| AlinMrs a răspuns:

Naruto si samurai x au fost printre preferatele mele.

| stefiiii3 a răspuns:

Shingeki no Kyojin, Afro samurai, Dororo, Baki si cam atat pentru inceput.
Vizionare placuta