| Oboro a întrebat:

TPU, Îmi spune-ți niște filme cu supereroi? Bine nu acestea de acum adică The Dark Knight(Rises) sau Avengers sau Thor... acestea normal că le-am văzut

P.S. dacă puteți să îmi spune-ți toate filmele cu Superman în ordine ar fi foarte grozav.

Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Superman_in_film
Man of Steel e ultimul aparut recent.

Captain America, Iron man, Hulk, Blade, Megamind, Daredevil, Fantastic four, Green lantern, Ghost rider, Hancock, X-men.

| Oboro explică (pentru Osirius):

Am văzut Man of Steel la cinema în ziua în care a aparut.
Restu le-am văzut pe toate înafara de Blade, Hancock și Megamind

| DeathReaper a răspuns:

Google search superman movies list