| anonim_4396 a întrebat:

TPU, vreau și eu un film bun, ma puteți ajuta? Va rog frumos
Sa fie cu putina dragoste, apoi nu știu sa devină horror sau acțiune, ceva de genu’.

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Alege genul și vezi cele mai bune titluri din domeniu
https://www.imdb.com/feature/genre/?ref_=nv_ch_gr

| faramatania a răspuns:

Dead Man Down (2013),Parker (2013),Hummingbird (2013),The Place Beyond The Pines (2012),Drive (2011) // When Animals Dream (2014),Beastly (2011),Warm Bodies (2013),Spring (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

These Final Hours, numai ca e invers, e actiune si dupa drama.

| gabicoo a răspuns:

Maze runner 2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The babysitter

| teo530 a răspuns:

Vineri 13 partea 1 si 2, noapte de groaza 1 si 2

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Taxi 5, Valerian si orasul celor o mie de planete, King Arthur-Legenda Sabiei, Fara Arma In Linia Intai REcomand cu incredere acest film nu vei regreta, Baywatch, The Yellow Birds dupa caz real, Samson-2018, Black Panter, Pacific Rim 1 si 2, CREED! astea is de top ..BFT

| Catwomen123456 a răspuns:

Carrie. Nu e de groaza dar duce ușor spre groaza.

| AndreeaRomania212 a răspuns:

Rosemary's baby (Copilul lui Rosemary)