| lalalalala6323 a întrebat:

"Twilight Amurg"
"Twilight Saga New Moon"
"Twilight Saga Eclipse"
"Twilight Saga Breaking Down" care este impartit in doua parti. Prima parte apare pe 18.11.2011, iar a doua pe 16.11.2012

Twilight Saga Breaking Down chiar nu a aparut pe niciun site?
Daca stiti site`ul sa mi-l spuneti si mie va rog! Dau funda, vot. Ce vreti voi.

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Nu,nu a aparut nicaieri deci va trebui sa ai rabdare pana apare in cinematografe deoarece doar ataunci o sa poti sa il vezi! sad
Fundita?

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu a aparut pe nici un site. Va trebui sa astepti pana in noiembrie pentru. prima parte, ia pentru. a doua pana in noiembrie 2012

| Myuu a răspuns:

Filmul nu a aparut, dar a aparut trailerul oficial http://breaking-dawn-movie-trailer.blogspot.com/

| perusita a răspuns:

Chiar tu ai spus ca premierea la Twilight Saga Breaking Down este pe 18.11. 2011 atuncea e premierea in cinematografe. pana atuncea nu va aparea pe nici un site

| Annie a răspuns:

Pana in noiembrie(2011 si 2012) e imposibil de gasit.

| Elena5874 a răspuns:

Nu a aparut cel mai repede o sa apara pe 16 noiembrie
acum sunt numai trailerstraight face
crede-ma ca si eu astept sa il vad mai devreme