| buburuza2 a întrebat:

Twilight e ceva genul The Vampire Diaries? Si Ce seriale gen The Vampire Diarie stiti?:* Multumesc. Funda.

2 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Da, sunt identice da' nu mereu. Este vorba tot de o fata atrasa de 2 baietii numai ca in twilight unul este vampir altu varcolac si ei nu se suporta. Vamilia vampirului :
http://2.bp.blogspot.com/......ullens.jpg

. El poate sa citeasca gandurile numai pe ale Bellei nu poate (Bella e ca si cum ar fi Elena in tvd) sora lui uneori vede viitorul si tot asa. Bella vrea sa ramana cu edward (vampirul) chiar daca este atrasa si de varcolac. Familia lui Edward fug de niste vampiri care beau sange de oameni(ps : edwars si familia sa se hranesc cu animale) incercand sa o omoare pe bella deoarece bella are un miros foarte puternic care atrage vampiri si e ceva special la ea ca la elena in tvd. Se aseamana f mult, eu te sfatuiesc sa te uiti la film, macar la prima PARTE si vei vedea ca imediat vei porni partea 2 deoarece te va fascina. Eu le iubesc pe amandoua si abia astept urmatoarea parte din twilight si urmatorul episod din tvd. :*

| Anonim86fsg a răspuns:

Teen Wolf -tot e serial.e super tare. mie imi place ft mult. funda xD laughing