| KdyL a întrebat:

Tyler posey din teen wolf e impreuna cu crystal reed in realitate?

Răspuns Câştigător
| pikakatejulia8 a răspuns:

Kdly (da) dar am inteles ca se certa des deci nu o sa m-ai tina mult relatia aceast a si 9si tu esti fan teen wolf?) mie mi-ar placea sa fie in realitate cu allison dar na =)))e un film... daca vrei sa discutam despre teen wolf contacteaza-ma si uite daca ai facebook acesta este al meu https://www.facebook.com/iulia.julia.756

| KdyL explică (pentru pikakatejulia8):

Pai stai crystal reed e allison o.O

| pikakatejulia8 a răspuns (pentru KdyL):

Am gresit rolling on the floor mie mi-ar placea sa fie cu lidia rolling on the floor)))))

3 răspunsuri:
| Denis15 a răspuns:

Da.