| sGj a întrebat:

Un anime asemanator cu Death Note's si Naruto, Naruto:Shuppiden, dau funda!

Răspuns Câştigător
| ErzaUzumaki a răspuns:

Boruto naruto next generation
bleach
tokyo ghoul re(manga) pentru ca anime e inca in desfasurare si are decat 2 ep din 12.recomand si anime dar mai ai de asteptat daca vrei sa vezitoate ep o data
hunter x hunter
bukugan series
inazuma series
kuroko no basket
haiakuu!(sau cum se scrie)
atack on titan
fairy tail
prince of tennis series
daca ai vrei spune-mi. am si romance cateva daca vrei doar zi "da"si le zic
am vazut 150 de anime am din ce recomanda

| sGj explică (pentru ErzaUzumaki):

Cu care mi ai recomanda sa incep? boruto sunt la zi si tokyo ghoul

| ErzaUzumaki a răspuns (pentru sGj):

Pai primul ar fi fary tail sau atack on titan(dar daca nu iti plac cele cu mult sange si morti abandoneazal, e un anime 18+ violenta sange si morti).

5 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Iti recomand attack of titan

| Mardari_Bogdan_2000 a răspuns:

Fairy Tail

| F4stD4sher a răspuns:

Attack on Titan e fain, l-am vazut, nu prea seamana chiar atat de mult da ii fain.O alta varianta ar fi Tokyo Ghoul, mie mi-au placut! big grin

Nu uita sa verifici singura mea intrebare please ca am nevoie de ajutor; D