| TheWalker11 a întrebat:

Un film bun vazut de tine?
Orice gen!

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Veronica & la bella y la doncella

| RAY a răspuns:

Death note =vazut aseara, versiunea originala

| faramatania a răspuns:

Brother (2000),Holy Motors (2012),Birth (2004),Swiss Army Man (2016)

| aXy99 a răspuns:

Annabelle 2
The Godfather

| Croampa a răspuns:

It 2017( de doua saptamani a aparut in cinema)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.kidulthood 2006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pppornhubbb...

| Iunix a răspuns:

Nu prea mă uit la filme, deci să nu ai așteptări prea mari :
*Notă : Filmele nu sunt așezate într-o ordine anume, și așa mi-a venit :
- Anul 1
- Prietenie cu folos
-între două lumi ( MERITĂ VĂZUT )
- Darkness Falls ( l-am văzut când aveam 5 ani... a venit o prietenă la mine și mi-a zis " Vrei să vezi un film cu zâna măseluță? "
- (eu ) Da, dar nu are cum să fie de groază
M-am dus și... na, de atunci nu-mi place zâna măseluță.
https://www.youtube.com/watch?v=Hkik3Eu3fVk
Acum când mă uit nu mi se pare înfricoșător, dar atunci...
Scana în care băiatul trage plapuma peste el și scoate mâna ușor afară ca să ia lanterna, aia mi-o aduc aminte cel mai bine, și scena în care zâna măseluță îl aștepta să iasă din cameră, stătea pe gol deasupra ușii, după mai era o scenă în pădure în care sare pe unu, îl ia și după zboară cu el în sus, asta îmi aduc aminte de atunci, evident că ( virgulă ) nu cred că m-am uitat atunci la tot filmu.
Astea sunt doar câteva din filmele pe care le-am văzut, în mare parte ce se mai dă pe la tv.

| 393Dan a răspuns:

The revenge of Abe Lincoln
The president's neck is missing
Alice's adventures through the windshield glass

| TudorFox a răspuns:

Her, Love story

| Adyy5 a răspuns:

Nu ma uit la filme aproape deloc, deci nu stiu filme bune.Dar din ce am vazut mi-au placut Hachko, PovesteaPovestea lui Lucky si Alien Covenent.

Răspuns utilizator avertizat
| Socea_Rares_1990 a răspuns:

Assassins creed

| Engür a răspuns:

8 mile

| Mardari_Bogdan_2000 a răspuns:

The God of Egipt, Clash of Titans, The book of end

| IonutzBogdan1905 a răspuns:

Dintii

| KatyTaylorNyga a răspuns:

It(2017)- genul horror. Azi l-am vazut la cinema.

| Tiriac8 a răspuns:

Http://www.filmeserialeonline.org/the-da-vinci-code/ este genial, merita vizionat