| sonia7026 a întrebat:

Un film de dragoste frumos 2010-2011 rapid! mersi :*

6 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

10 Things I Hate About You (nu e din 2011 dar merita vazut. E unul din filmele mele preferate de dragoste )

Răspuns utilizator avertizat
| HaKeRo a răspuns:

Uita-te pe redtube cat vrei

Funda?

| Elvena a răspuns:

Daca esti fan "Beauty and the Beast" as sugera Beastly. Alte filme dragute ar mai fi When In Rome, The Notebook si The Last Song. Insa cel mai dragut film de dragoste, dupa parerea mea, este A Walk To Remember, chiar daca nu este din 2010-2011.

| DiidDya a răspuns:

Încearcă
The Vampire Diaries
Gosspip Girls
PLL.
Nu sunt de dragoste. Dar foarte interesante si o să prinzi drag de elelove struck
Eu urmăresc The vampire diaries şii îl iubesclove struck
Succes