| StrangeFruit a întrebat:

Un film de groază foarte groaznic? Cel mai de groază pe care-l știți. rolling on the floor :3 Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Lights Out (2016),Don't Breathe (2016),Tell Me How I Die (2016),Worry Dolls (2016),The Boy (2016),It Follows (2014),June (2015),Don't Blink (2014),Howl (2015),Green Room (2015),The Green Inferno (2013),The Veil (2016),31 (2016 cu Halloween), The Horde (2016),The Conjuring 1, 2 (2013/2016),Sinister 1,2 (2012/2015),The Babadook (2014),The Mist (2007),Drag Me To Hell (2009)

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ponta 3

| Sn4k3 a răspuns:

Majoritatea (aproape toate laughing ) filmelor de groaza care sa te sperie ti le-a dat faramatania, dar vezi si de :
Last Shift
The Exorcism of Molly Hartley/Emily Rose
Evil Dead
Blair Witch Project
Blair Witch (2016).
Pot avea un oarecare efect daca te uiti singura la ele noaptea. Vizionare placuta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sn4k3):

De ce aș vrea un astfel de efect? Pot prea bine să mă tai cu lama dacă vreau să-mi fac singură rău. rolling on the floor

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu voiai tu ''cel mai tare film de groaza''? Inseamna ca vrei sa te sperii putin la el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sn4k3):

Pregătesc o seară de film colegelor mele de cameră. :/ laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lights Out!
Cel mai horror. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă o voi vedea pe asta în camera după ce voi viziona filmul, să știi că ești blestemat. http://assets1.ignimgs.com/......_large.png

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca se incadreaza, dar: A serbian film, The human centipede.

| Staif a răspuns:

Cel care tocmai incepe: razboiul americanilor cu rusii, pe teritoriul Romaniei!

| StrangeFruit explică (pentru Staif):

Și când apare acest film în cinematografe? big grin

| jocker007 a răspuns:

The Conjuring 123, insideous12, exorcizarea lui emily rose, the woman in black, toate 3, sunt dementiale

| jocker007 a răspuns:

Toate 4 pardon.

| Lavinia_Hanganu_1997 a răspuns:

Orphan( orfana)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lavinia_Hanganu_1997):

Mulțumesc!