| Alfonso a întrebat:

Un film de impact,ceva cu efecte speciale,dar si poveste,ceva frumos! Multeee efecte speciale bune,caci vreaus a ma uit maine pe LCD, dar vreaus a fie ceva calumea! Multuemsc anticipat!

Răspuns Câştigător
| kira30 a răspuns:

The Avengers
The Amazing Spiderman
The Dark Knight Rising

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Lockout
Shutter Island

Vizionare placuta!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa inteleg ca ai un LCD nou-nout, simteai nevoia sa te lauzi si nu stiai cum! Google s-a inventat cu mult timp inaintea LCD-ului, deci nu era o problema sa cauti!

| CautNume a răspuns:

Saw.

| Alfonso explică:

Si va rog sa imi scuzati limbajul,dar cand vezi asa prosti te enervezi,n-ai cum! Ma si daca era adevarat, stiti ca nu te enervai atat, dar cand sunt minciuni, iti bubuie capu! Eu unu asa sunt! Va Multumesc pentru raspunsuri, acu ramane de vazut pe care o sa-l aleg! happy big grin

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Alfonso):

Baga si tu o traducere, ca Google, saracu', are limitele lui!

| Alfonso explică (pentru ardnaxur1961):

Ardnaxur1961,sun sigur ca esti un frustrat, si esti tare doar intre 4 pereti! Ca sa st si tu am LCD de mai mult de 2 ani, acum mi-am luat Xbox 360(si Kinect)winking, si...o sa-l folosesc sa ma uit la unul din filmele astea, azi! Acu m-am dat mare, Multumesc!

| horia2012 a răspuns:

Prometheus
I Robot
Avengers 1 si 2
The Last Airbender
The Sorcerer's Apprentice
Battleship
Lord Of The Rings (toate)
Real Steel
Green Lantern
Clash Of The Titans
Wrath Of The Titans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatar,harry potter si talismanele mortii, sucker punch, lord of the rings, matrix

| para001 a răspuns:

Spider.man 3

| motherfuckerstyle a răspuns:

Nu stiu daca este ce iti doresti dar mie mi.a placut -Abraham Lincoln Vampire hunter

| Mihai178 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut unul fringe sau te poti uita la alcatraz dar are doar un sezon