| JeyT a întrebat:

Un film foarte bun? chiar nu stiu la ce sa ma uit care sa merite... poate fi drama,dragoste,actiune,horror,mister dar nu musical.
Ma atrag in special care au monologuri daca intelegeti ce vreau sa spun, gen Mr Church.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mr bean

| faramatania a răspuns:

Buster’s Mal Heart (2017),mai încearcă:American Pastoral (2016),Nocturnal Animals (2016),Rememory (2017),Évolution (2015),Self/less (2015),cu tentă horror:Goodnight Mommy (Ich seh, Ich seh 2014), Isolados (2014),Under The Skin (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bridge of Spies 2015

| anonyymuusss a răspuns:

MONSTER cu Charlize Theron. E drama, și e jucat excelent. Tipa a câștigat Oscarul cu acest film.

| alex055 a răspuns:

Hacksaw ridge un film de razboi foarte bun

| Edouard_Edy_1997 a răspuns:

Autobuzul 657(Cu Dave Bautista(Robert De Niro )

| musicislife3 a răspuns:

Harry Potter(sunt 8 filme dar sunt excelente)