| All4QuestionS a întrebat:

Un film horror/thriller/de groaza mișto? Sa fie relativ recent după anul 2010-2011.
Încercați sa nu îmi spuneți filme arhicunoscute precum The nun etc pentru ca le-am văzut pe majoritatea foarte cunoscute

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Collector 1, 2

| christine99 a răspuns:

Get out

| Larionana a răspuns:

Deci iti propun:

Mostenire diabolica
Carrie
Happy death day (asta e blană)
Lights out
Fara zgomot!

SPER CA TE-AM AJUTAT SI VIZIONARE PLACUTA

| All4QuestionS explică (pentru Larionana):

Le am văzut pe toate

| Madaaaaaaaaaaă a răspuns:

O sa iti recomand cate unul (Cel mai bun) din fiecare categorie a genului horror:
cu fantome: The Conjuring
cu crime: Saw, Wrong Turn
cu fenomene paranormale: Paranormal Activity
filme mind f*ck (cu final psihologic si neasteptat) 1408, The Others.
cu lumi paralele (lumea reala si lumea fantomelor): Insidious
filme dure (doar pentru. cei experimentati): Sinister, The Exorcism of Emily Rose.

| All4QuestionS explică (pentru Madaaaaaaaaaaă):

Le am văzut pe toate, toată seria saw etc.

| dagos4k a răspuns:

Nu stiu filme horror de dupa 2010 dar iti recomand Halloween, The Texas Chainsaw Massacre, A Nightmare On Elm Street, Friday the 13th si nu cel din urma Scream.

| All4QuestionS explică (pentru dagos4k):

Le am văzut și pe toate astea