| opierdevara a întrebat:

Un film interesant? pe care tu l-ai vazut si ti-a placut.

Răspuns Câştigător
| BebeZurliu a răspuns:

Hancock este superb, ti-l recomand

13 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Legenda vie sau Warbirds.

| positivity a răspuns:

"That’s My Boy (2012)" este o comedie interesantă. Adevărul este că eu urăsc comediile, nu mi-au plăcut niciodată, dar când am văzut filmul ăsta, am rămas plăcut surprinsă. Îţi recomand să te uiţi.

| YumiSukinanda a răspuns:

Amor cu fiica sefului meulove strucklove strucklove struck:X;:Xxx

| usernameSg0 a răspuns:

Capul Familiei.Mie mi-a placut.

| rock231girl a răspuns:

Half Light

| crs122 a răspuns:

The Priest, Este de groaza dar nu e infricoasator de loc este Interzis celor sub12 ani

| CVE12 a răspuns:

@iti zic catevabig grin deci.,, The Dictator'' o comedie mortalabig grin
@The Avengers- actiune
@Battleship- un film care merita vezut iti zic eu!
@Legion-acesta este cu actiune impuscaturi..despre apocalipsa.
@Wanted-impuscaturi super fain
si cel mai bun film dintre acestea..in opinia mea este Never Back Down! prima parte doar. a 2-a..cam plictisitoarehappy have a nice day

| DudaLovesRaspberry a răspuns:

Sherlock Holmes 1 si 2, The avengers,The notebook, PS i love you, Vanilla Sky, Requiem for a dream, Mr.Nobody

| Miruna04 a răspuns:

"Razbunarea lui Logan". Este mai vechi, din 1998, dar mie mi-a placut la nebunie!

Răspuns utilizator avertizat
| Cryss29 a răspuns:

Ted

| Mindrila_Luiza-Marta_1980 a răspuns:

Titanic,amor cu fica sefului meu si virgine la 14 ani.

| Raluca03 a răspuns:

Ramona and Beezus happy. E un film care are ca rol principal un personaj colectiv : 2 surori.una mai micuta(cam 5 ani) iar cealalta (cam 16 ani)... este frumos happy Mie mi-a placut... Funda?hee hee