| MrsSunshine a întrebat:

Un serial care merita vazut? va rog
Funda

Răspuns Câştigător
| MDenisee a răspuns:

Paii 10 things i hate about you ( este si serial nu numai film daca vrei iti pot da si link-ul unde il poti sa-l vezi) mai este si american horror story si shameless big grin Vizionare placuta :*

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Walking Dead
Hannibal
Game of Thrones.

| faramatania a răspuns:

Lost,Game Of Thrones,Arrow,The Walking Dead,True Blood,TVD,PLL,The Originals, Teen Wolf, Hemlock Grove, Banshee, Supernatural

| AlexL28 a răspuns:

Iri recomand two and a half men, cea mai tare comedie ever sau rebel in california

| Hutzy95 a răspuns:

Daca vrei de comedie iti recomand Trasnitii din martie incepe sezonul 22.

| twilightt a răspuns:

O sa iti dau ce cred eu ca merita...depinde de gusturi
Supernatural
True Blood[super! merita!
The circles[excelenttttt]
Just us[mi l-a recomandat o prietena desii nu e genul meu]
Sper sa iti placa
FUNDA?

| FoarteTareFrate a răspuns:

Buna,nu o sa iti dau zeci de titluri de pe net ci ce am vazut si merita:
Supernatural
Deadwood
Lost
Game of Thrones
The wire

Răspuns utilizator avertizat
| adelina9999 a răspuns:

The vampire diaries

| AndreiBarosanul3232 a răspuns:

Stiu eu un serial care mi-a placut dar este mai mult desene:
Avatar. The last airbender sau in romana: Avatar. Legenda lui Aang

| anonim1112222 a răspuns:

Pai daca vrei un film horror iti recomand Blestemul 3:Cheia misterelor, The Conjuring, Evil Dead, te asigur sunt foarte infricosatoare:*