| Jtedhajaj a întrebat:

Un serial Netflix fain?

13 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Lista neagra, Rey Donovan.

| LPCTSTR a răspuns:

Queen of the south?

| Sn4k3 a răspuns:

Peaky Blinders
Sons of Anarchy
Suits
TWD
Vikings
The House on Haunted Hill
Into The Night

| Jtedhajaj explică (pentru Sn4k3):

Am inceput sa ma uit la peaky blinders, pare interesant dar nu vad ceva actiune, despre ce este vorba mai pe Scott?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Jtedhajaj):

O sa fie si actiune. Practic Thomas Shelby vrea sa devina cat mai puternic si sa se extinda cat mai mult cu banda lui.

| Jtedhajaj explică (pentru Sn4k3):

Ok,mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Casa de Papel (Fabrica de Bani) e cel mai mediatizat. Daca iti place istoria iti recomand Vikings, The Last Kingdom, Narcos, daca vrei actiune iti recomand Prison Break.

| brokxy a răspuns:

Scream ( e fain thriller si mister) Hannibal(daca iti plac serialele mai cu..crime laughing si sange XD

| Crescent a răspuns:

Casa de papel
Lucifer
Elite
Shadowhunters
Teen wolf
Riverdale
13 reasons why

| StefanDrg a răspuns:

Orphan black

| kb9 a răspuns:

Sex. Ed.

| Adeeee310 a răspuns:

TWD,Stranger Things, Casa de Papel, Riverdale, Prison Break