| Yo33 a întrebat:

Un site pe care pot viziona serialul Ghost Whisperer?puppy dog eyes Funda

3 răspunsuri:
| Heyyy a răspuns:

Vplay, dar trebuie sa iti faci cont big grin, are toate sezoanele si toate episoadele + subtitrare in romana smug

| Yo33 explică (pentru Heyyy):

Am cont pe vlay, Si am urmarit pana la sezounl 4. Dar sezonul 5 nu mai merge...Si am obs ca nici Vampire diaries nu mai merge pe Vplay...

| Heyyy a răspuns (pentru Yo33):

crying eu cand m-am uitat la Ghost Whisperer mergea si sezonul 5, poate e doar o mica defectiune :-s