| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Un vecin a văzut un film de acțiune pe YouTube despre luptele cu băștinașii din Noua Zeelandă. Era despre o fiică de ofițer englez care se îndrăgostește de un băștinaș,are un copil cu el și mai departe au loc mai multe lupte,urmăriri,etc. Aș vrea să aflu numele filmului. Din câte am înțeles de la vecinul meu era pe YouTube, tradus în română. Fiica ofițerului primește la un moment dat porecla:"Regina râului".

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

River Queen (2005)
https://www.cinemagia.ro/filme/river-queen-regina-raului-17131/

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chiar asa se numeste: Regina râului (River Queen).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa secretos este vecinul? Nu a vrut sa i ti zica numele filmului? Daca s-a uitat moșu la pornoșaguri?laughing Întreaba l pe el vecine cum se numea filmul cu băștinașul, de unde vrei sa stim noi ce a vazut el?