| NoGames a întrebat:

Unde pot vedea online live AXN Sci Fi? (as dori un link) cel care merge primeste Funda big grin

Răspuns Câştigător
| 2dor4 a răspuns:

Http://linktvonline.com/home/36-tvonline/106-AXN%20Sci-Fi urmeaza instructiunile de acolo

1 răspuns:
| LimFao a răspuns:

Intrii pe google si scrii Cool digi tv. Vei gasi o grila de programe si acolo se afla si Axn. Sci Fi nu stiu nu am auzit de el.Mentionez ca functioneaza doar cu IE(Internet Explore) si imi trebuie sa ai instalat SopCast dar va fi foarte usor. Bafta!