| RAVANEL a întrebat:

Unde pot vedea Samurai Jack sezonul 5 cu subtitrari in romana sau fara, dau funda la raspunsul unde este link cu Samurai Jack Sezonul 5 subtitra in Romana

Răspuns Câştigător
| Timpu_Catalin_2001 a răspuns:

A aparut sezonul 5 din Samurai Jack.
Episodul 1:https://desene-super-ade3.blogspot.ro/......-1-in.html
Episodul doi a aparut astazi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare pe Adult Swim primul episod din sezonul 2

| Rob3rt97 a răspuns:

Samurai Jack are doar 1 singur sezon, anul acesta se aude ca o sa reinceapa seria si o sa apara sazonul 2. Cred ca ai citit gresit undeva.

| Pogan_Cristian_1994 a răspuns (pentru Rob3rt97):

Cred ca ești tu prost... sunt 5 sezoane

| RAVANEL explică (pentru Rob3rt97):

Sunt 4 si sezonul 5 a aparut, dar il gasesti doar pe yt si in parti