| Baiattt a întrebat:

Unde pot vedea TV SHOW-URI in romana? cum ar fi Keeping Up with the Kardashians dar sa fie in romana. Si nu seriale ci TV show-uri.Ca vad doar la TV vad cateva dar pe internet in ROMANA nu exista? sad

2 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Keeping up with the Kardashians poti vedea la tv pe programul "E! Entertainment", cauta-l, s-ar putea sa il ai si sa nu stii, eu asa am patit laughing si are subtitrare direct daca ai subtitrarea activata pe tv.

| Baiattt explică:

Eu ma refer daca este pe internet Reality show-uri sau TV-show-uri sau cum se numestesc astea.Nu la televizor ca nu am chef sa fiu la ora exacta ca sa urmaresc, ca poate nu o sa fiu la ora aia si etc.Nu este si pe internet astea dar sa fie traduse in romana?