| Cristian_Stefan_1995_xdYm a întrebat:

Unde pot viziona dragon ball?
ma intereseaza sa mearga toate episoadele nu doar cateva la inceput.
Dau funda! multumesc.

3 răspunsuri:
| asdfq a răspuns:

Anime2kage.ro

| StephanSaiyan a răspuns:

Http://www.animekage.ro/anime/dragon-ball-z/

depinde, ai de vizionat aproximativ 500 episoade, asta daca incluzi si Dragon Ball GT care nu este o continuare a seriei. Mai ales ca apar episoade noi din Dragon Ball Super. In romana poti gasi pe animeG, AnimeKage.org si altele, dar daca vrei sa vezi in engleza episoadele noi aparute le poti cauta pe Youtube in fiecare duminica dimineata, le vei gasi subtitrate in engleza

| bragaionela a răspuns:

Sa cauti filmul si dupa sa il descarci sau sa te uiti pe Youtube