| abcddcba a întrebat:

Urgent!
care stie cum se numeste filmul in care baiatul era producator de muzica si fata avea nevoie de ceva proiect pentru facultate si baiatul incerca sa o combine si ea nu voia pentru ca era cu facultatea si pana la urma a reusit si se plimbau pe strada de mana si apoi tatal baiatului era despartit de mama sa si avea legaturi cu mama fetei si baiatul ii ascunsese asta fetei pana cand a aflat si s-a suparat pe el si apoi a asteptat baiatul in fata casei sa se intalneasca cu mama fetei sa vorbeasca cu ea? URGENTT

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Te referi cred la asta https://www.imdb.com/title/tt7957694/
The last summer!

Vizionare placuta!

| abcddcba explică (pentru sonya):

Mi ai luminat ziua, jur, am intrebat toti prietenii laughing))))) mersi mult

1 răspuns: