| anonim_4396 a întrebat:

Urgent, dau funda! Pt fanii Inuyasha big grin. In ce ordine v-ati uitat la episoade si la filme? Adica, am vazut ca sunt 167 de episoade, 4 filme, si dupa Inuyasha: The final act. Filmele am vazut ca sunt facute intre niste episoade. Deci trebuie sa te uiti normal la episoade, dar cu filmele intre episoade, iar dupa ce se termina episoadele te uiti la The final act? Care e ordinea?

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu m-am uitat doar la episoade.

| Mihalas_Maria_1997 a răspuns:

Te uiti la episoade apoi la The final act si la urma filmele...Astea e ordinea.