| Davidandrwi a întrebat:

URGENT! hey TPU, am si eu o intrebare despre serialul "uimitoarea lume a lui gumball" cum se numeste episodul si ce sezon e in care darwin e in camera lui si da la radio un cantec si incepe sa cante o piesa ceva de genu " nu pot respira fara tine " si se umple camera cu apa si apoi vine gumball si spune " despre cine e vorba " sau ceva de genu Dau funda

1 răspuns:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Urgent? ce se intampla daca nu primesti un raspuns in timp util?
iti moare pisica, sau ce? big grin