| loveAvril78 a întrebat:

Va avea serialul "The Vampire Diaries " si un al saptelea sezon? Si daca va avea o sa fie si Damon in el?

Răspuns Câştigător
| TheLadyWasTaken a răspuns:

Sezonul 7 a fost confirmat oficial deci stai chill si de Damon nu am auzit nimic dar na daca o sa il scoata pe el din serial cred ca o sa piarda o gramada din audienta ca doar e Damon

| loveAvril78 explică (pentru TheLadyWasTaken):

Pai exact ca nu e serial fara el!winking

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nici macar nu s-a termiat sezonul 6 si tu te gandesti la sezonul 7? laughing

Nu s-a anuntat nimci de al 7-lea sezon...acum depinde cum se termina sezonu 6 happy

| loveAvril78 explică (pentru OnuOnulică):

Pai normal ca ma gandesc. Daca sezonul 6 e ultimul ce ma fac eu atunci?

| faramatania a răspuns:

Dacă va fi un sez.7, factorul hotărâtor îl va avea sez.6 cu raiting-ul pe care îl va obține, iar acest sez. încă nu s-a finalizat.Mai multe în acest sens, vezi aici:
http://www.tvfanatic.com/......ld-be-out/