| andutzica a întrebat:

Va exista un sezon 3 din mo si foca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a existat un sezon 2, de ce sa nu existe un sezon 3? Gandeste pozitiv! Taim iz mani!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ombladon a răspuns:

Eu sper sa se termine cacatul ala cat mai repede...

| MrKid a răspuns:

Putin probabil.Ideea e ca nu mai e ca la inceput lumea sa mai plictisit de el mai ales dupa ce a aparut Doza de Has :X. Cel putin prieteni mei nu ne-am mai uitat si cand ne mai uitam nu mai radem. Daca nu se va mai uita lumea nau de ce sa faca un sez 3 ca n-au pe ce sa scoata banii deoarece youtube le da o anumita suma de bani dar si ei pierd ca sa publice asa ceva. Funda? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi de funda. Hoopah!

| M4nu3l a răspuns:

1# FOCA & MO
va exista seznul 3winking pana la sezonul 20 happy