| Shanon a întrebat:

Va fi hobitul 4 in 2019, 2020 sau 2021? Am vazut trailere dar filmul nu! Daca a aparut spuneti-mi unde sa il caut, daca nu as vrea sa stiu cand apare si daca apare! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Nu o sa mai fie. Trailerele alea sunt fan-made.

| Shanon explică (pentru Sn4k3):

Naşpa,chiar voi-am sa se mai faca unul crying

| Sn4k3 a răspuns (pentru Shanon):

O sa se faca un serial dupa Lord of The Rings. Inca nu se stie cand o sa apara, dar o sa fie cu buget mare.

| Raven a răspuns (pentru Shanon):

Și-așa Peter Jackson a enervat rău fanii lui Tolkien, întinzând la maximum coarda pentru a scoate o trilogie dintr-o biată carte de 320 de pagini, spre deosebire de Stăpânul Inelelor care are 3 volume, de unde atâta subiect pentru Hobbitul 4?