| andypop a întrebat:

Va mai fi alt film cu batman dupa The Dark Knight Rises?

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Dupa cum a fost finalul cu siguranta vom vedea duo-ul Batman si Robin.

| Diabolique a răspuns (pentru M25M):

Mihai, dacă va exista un film „Batman & Robin" rezigat de Christopher Nolan, vin personal până la Piatra Neamț să dau jos pălăria în fața ta.
Până atunci, nu. Conform declarațiilor, nu va exista o continuare (nu regizată de Nolan, în orice caz).

| M25M a răspuns (pentru Diabolique):

De aceea am spus "dupa cum a fost finalul".
Avand in vedere sfarsitul acestei parti, nu cred ca vor lasa povestea in aer, indiferent de regizor.

| Diabolique a răspuns (pentru M25M):

Mie mi s-a părut perfect sfârșitul, iar „Batman & Robin" s-ar potrivi ca nuca-n perete având în vedere ideea filmului în sine.
Oricum, Nolan și-a terminat treaba.

| M25M a răspuns (pentru Diabolique):

Intr-adevar finalul a fost genial, trilogia a fost extraordinara, cred ca cea mai buna pana acum, insa, cel putin pe mine, acel final ma face sa vreau mai mult.