| Scumpik_Marya_1982 a întrebat:

Va mai uitati la desene animate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sigur,de ce nu?
Decât să mă uit la filme porno, mai bine la desene animate.

5 răspunsuri:
| JansonLupu a răspuns:

Eu tot ma uit chiar daca am crescut deja ei nu chiar ma uit la MINIMAX laughing)) dar ma uit la TOM si JERRY, Zvezdnîi desant, etc... happy

| Scumpik_Marya_1982 explică (pentru JansonLupu):

Eu ma uit ca se uita fratemiu

| JansonLupu a răspuns (pentru Scumpik_Marya_1982):

Eu ma uit la desene animate MINIMAX big grin numai cin se uita verisorii sau verisoarele

| molocemarius a răspuns:

Eu trebuie fiindca am o sora mai mica si ea se uita toata ziua la desene animate. Funda?

| Ariel28 a răspuns:

Buna! Eu ma mai uit pentru ca sunt o fire copilaroasa.Nu este o rusine sa te uiti la desene, poate ele te inspira din anumite puncte de vedere.Te pup!